Oferta

Montaż

Firma BARTEX wykonuje profesjonalne montaże konstrukcji ze stali i aluminium takich jak maszty, wieże, kratownice wsporcze do montażu oświetlenia i nagłośnienia scenicznego, stoiska wystawowe oraz inne oferowane konstrukcje. Ceny montażu konstrukcji obejmują standardowe usługi instalacyjne i są ustalane indywidualnie z uwzględnieniem lokalizacji oraz specyfiki miejsca montażu (budynku / terenu). Przy konstrukcjach montowanych na dachach zaleca się wykonanie przez konstruktora z uprawnieniami analizy wpływu konstrukcji na budynek oraz projektu jej posadowienia . Gwarantuje to bezpieczne użytkowanie konstrukcji oraz eliminuje zagrożenie uszkodzenia budynku.

serwis

Serwis

Usługi serwisowe jakie proponujemy to wszelkie prace związane z naprawą lub wymianą części do masztów. Istnieje również możliwość przerabiania masztów pod konkretne potrzeby klienta. Wszelkie naprawy i serwis masztów, który oferujemy jesteśmy w stanie wykonać na terenie całego kraju dzięki rozbudowanemu i sprawnie działającemu serwisowi. Każda naprawa wymaga indywidualnego podejścia, dlatego przed każdą naprawą na Państwa obiekcie musi zostać przeprowadzony przegląd masztów wykonany przez naszego serwisanta.

Szalunki

Sprzedaż

Zajmujemy się sprzedażą nowego sprzętu. W swojej ofercie posiadamy: -maszty aluminiowe typu 420 -maszty aluminiowe typu 450 -maszty stalowe typu 450 Pozostałe konstrukcje takie jak hale, magazyny, wieże i maszty innych typów wykonywane są na zamówienie. W sprzedaży również posiadamy szalunki ścienne, stropowe, rusztowania i akcesoria do nich.   Chcesz uzyskać pełną ofertę? Zadzwoń lub napisz e-mail.    

wynajem-minikoparek

Wynajem

Na wynajem posiadamy szalunki ścienne idealne do fundamentów, murków oporowych i innych prac. Można  z nich wykonać siany o wysokości do 3 m. Do kompletu posiadam również na wynajem rusztowania oraz minikoparkę.